שירותים נוספים
אנו פועלים במשותף עם חברת חקירות פרטיות, סטודיו לעיצוב גרפיקה, אולפן קול לסינון רעשים.

חברה לחקירות פרטיות ופוליגרף


ביהם רונן חקירות יעוץ בטחוני ופוליגרף בע"מ וביהם רונן חברה לחקירות

הנן חברות ותיקות ועתירות מוניטין עם מעל 20 שנות ניסיון בתחום החקירות הפרטיות, הייעוץ הביטחוני והפוליגרף. על פני שנים של מקצועיות, אמינות ומצוינות, נבנו מוניטין וניסיון יקרי ערך העומדים לרשות לקוחות החברות.
התשתית האנושית של העושים במלאכה, הופכת את החברות למובילות בתחומן. החברות פועלות במשותף, מספקות שירותים מקצועיים ואמינים ללקוחות בארץ ובחו"ל ומורכבות ממספר חטיבות הפועלות במשולב ומסוגלות לספק ללקוח הסופי את כל צרכיו.

לאתר החברה לחץ על הקישור


סטודיו לעיצוב גרפי ט.א.ג קונספט


עיצוב גרפי המותאם ללקוח הוא הבסיס ליצירת זהות שווקית מוצלחת ומהווה בבואה המשקפת את אופיו של הלקוח והחברה.
השפה הוויזואלי יוצרת גירוי ומשפיעה במידה ניכרת על החלטות הקנייה שלנו.סטודיו לעיצוב גרפי ט.א.ג קונספט ישמח ללוות אותך הלקוח משלב הרעיון ועד המוצר המוגמר.
אנו מאמינים ברמת שירות גבוה וביצירת קשר ארוך טווח עם לקוחותינו, ולכן אנו מתחייבים לשירות איכותי, אמין ויצירתי.

לאתר החברה לחץ על הקישור


אולפן קול לסינון רעשיםברשותנו אולפן קול משוכלל לסינון רעשים, הגברות ושיפור הקלטות ברמה ירודה.


המלצות להקלטה איכותית.


ככל שאיכות ההקלטה טובה יותר, כך התמלול המתקבל יהיה מהיימן ומדויק יותר, יש להשתמש בציוד הקלטה איכותי ככל הניתן ולהשתדל לצמצם אפשרות של רעשי רקע, הפרעות של תנועת מכוניות, דיבורי רקע של אנשים שאינם קשורים לנושא ההקלטה, רצוי לדבר בקול רם ולא להיכנס אחד לדבריו של האחר במהלך ההקלטה. מאחר ואנו רגישים לחשיבות התמלול עבור המקליט, אנו מקפידים על הבנה מדויקת של כל מילה, תוך שמיעה חוזרת של תכני ההקלטה לקבלת תמלול הממצה באופן מקסימלי את כל הנשמע בהקלטה.

ניתן לתמלל הקלטות מאמצעים שונים כגון: הקלטות במכשירים סלולריים, מחשבים נייחים ומחשבים ניידים, קלטות וידאו ואמצעי מדיה דיגיטלית.